TURĖKLAI LAIPTAI PRODUKTAI PROJEKTAI KARJERA APIE MUS

PROCESAS


KOMERCINIS PASIŪLYMAS (KP)

VERSLO KLIENTAMS (B2B) PRIVATIEMS KLIENTAMS
KP VERSLO KLIENTAMS (B2B)

Pagrindiniai mūsų klientai yra statybų verslo įmonės. Tarp verslo įmonių yra susiformavusi komercinių pasiūlymų teikimo praktika. Darbo srautas prasideda nuo informacijos pateikimo ir komercinio pasiūlymo.

Standex gauna iš kliento kainos arba komercinio pasiūlymo užklausą ir pateikia komercinį pasiūlymą. Užklausą sudaro kljento informacija apie numatomus gaminti objektus. Dažniausiai tai būna architektūros projektas (SA) su gaminių specifikacijomis, darbo projektas (DP), eskizas ar kiti dokumentai, kuriuose yra pakankamai informacijos apie pagrindinės gaminio savybes:

  • vaizdą ir formą;
    projektinius gabaritus (aukštį, ilgį, storį);
    medžiagas (pvz.: plienas, nerūdijantis plienas, stiklas ir pan.);
    specifinius reikalavimus (plieno sienelių storiai, plieno markė ir pan.);
    montavimo sąlygas (montuojama viduje, lauke, į kokią medžiagą tvirtinima (gelžbetonį, į gipso plokštes ir panašiai), technologiją ir kt.).

Jeigu atsakymo į klausimą neradote D.U.K. siųskite kainos užklausą info@standex.lt


KP PRIVATIEMS KLIENTAMS

Pivatiems klientams galioja panašios, bet truputį supaprastintos taisyklės. Ne visi žino, kas yra gaminių specifikacijos, todėl dažnai tenka patarti, ką konkrečioje situacijoje geriau pasirinkti. Klientas dažnai pageidauja, kad firmos atstovas atvyktų į vietą ir, tik pats viską apžiūrėjęs, pateiktų pasiūlymą. Įsitikinę, kad visą informaciją galima perduoti techninėmis ryšio priemonėmis, todėl komercinio pasiūlymo stadijoje vykstame tik išskirtiniu atveju.

Pradžioje patikrinkite ar atsakymo į rūpimą klausimą nėra D.U.K

Mielai jums padėsime, jei paruošti kainos užklausą pasirodys keblu. Teisingai pateikta informacija sutaupys laiką ir padės išvengti klaidų. Nesivaržydami siųskite klausimus el. paštu info@standex.lt.


KONSTRAVIMAS

Konstravimas - paruošimo gamybai etapas. Jo eigoje atliekami matavimai, parengiamas 3D modelis ir galutinai suderinamos visos gaminių detalės. Tai puiki proga įsitikinti ar gaminiai tenkina jiems keliamus reikalavimus, ar architektūros sumanymas yra teisingas ir techniškai įgyvendinamas. Konstravimas tęsiasi nuo kelių dienų iki savaičių. Tai proklauso nuo projekto dydžio, sudėtingumo, gebėjimo rasti kompromisus ir kitų sąlygų. Glaustai - konstravimas - tai kūrybinis etapas, kurio rezultatas yra pilna gamybos dokumentacija - detalių gamybos brėžiniai, surinkimo ir montavimo schemos. Konstruktoriai dirba su specialiu programinės įrangos moduliu, sukurtu įmonėje ir parengtu optimizuoti konstravimo procedūras. Šį technologija ženkliai paspartina modeliavimo gretį, tikslumą, vizualizuoja gaminius ir teikia papildomą konkurencinį pranašumą.


GAMYBA

Gamyba vykdoma Dariaus ir Girėno g. 25, Vilniuje. Užsakytus gaminius klijentai gali atsiimti iš gamybos sandėlio, I-IV nuo 7:00 iki 16:00.

PREKIŲ ATSIĖMIMAS (IŠ SANDĖLIO)

Užsakytus gaminius klijentai gali atsiimti iš gamybos sandėlio
(privažiavimas iš kiemo pusės),
darbo laiku: I-IV nuo 8:00 iki 15:00.
pietų pertrauka: nuo 11:30 iki 12:30.