TURĖKLAI LAIPTAI PRODUKTAI PROJEKTAI KARJERA APIE MUS

PRIVATUMO POLITIKA IR ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Kokius duomenis renkame?
Kam naudojame renkamus duomenis?
Kodėl interneto svetainėje naudojami slapukai?
Kokių duomenų nerenkame, nesaugome ir nesiejame su asmeniu?
Kur rasti daugiau informacijos?

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas įpareigoja, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi sąžiningai, teisėtai ir skaidriai.

Mums rūpi Jūsų asmens duomenų saugumas, todėl peteikiame informaciją, kokie Jūsų asmeniniai duomenys ir kokiems tikslams yra naudojami. Jei kyla klausimų ar turite pastebėjimų, susisiekime el.paštu: info@standex.lt.

Kokius duomenis renkame?

Siekdami, kad naršymas mūsų svetainėje būtų patogus ir efektyvus, o aktualius produktus rastumėte kuo greičiau, www.standex.lt naudoja slapukus.

Kam naudojame renkamus duomenis?

Duomenis renkame su tikslu, kad galėtume analizuoti interneto svetainės veikimą ir užtikrinti, kad naudojimasis ja būtų paprastesnis ir patogesnis.

Kodėl interneto svetainėje naudojami slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, tačiau ne Jus, kaip konkretų asmenį.

Tiek mes, tiek kitos interneto svetainės slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis, kitaip tariant, ji atitiktų Jūsų poreikius.

Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu, t.y. jie renka tik nuasmenintus duomenis.

Kokių duomenų nerenkame, nesaugome ir nesiejame su asmeniu?

Vykdydami savo tiesioginę veiklą ir bendraudami su Jumis, mes tikrai nerenkame ir nesaugome Jūsų naršymo trečiųjų asmenų tinklalapiuose istorijos ir neperduodame jokių su Jūsų naršymu mūsų tinklalapyje susijusių duomenų, iš kurių būtų galima nustatyti Jūsų asmenį.

Kur rasti daugiau informacijos?

Visada esame pasiruošę atsakyti į Jums kylančius klausimus ir išspręsti neaiškumus.

Kontaktai: El. pašto adresas: info@standex.lt