TURĖKLAI LAIPTAI PRODUKTAI PROJEKTAI KARJERA APIE MUS

APIE

Standex - turėklų, laiptų ir užsakomų metalo dirbinių gamybos įmonė. Įkurta 1997 metais bendrovė įvykdė šimtus įvairių projektų Lietuvoje ir užsienyje. Viena pirmųjų post sovietinėje Lietuvoje pradėjusi gaminti kokybiškus metalo gaminius bendrovė padarė ženklią įtaką, kad šalyje formuotusi savi kokybės standartai ir juos palaikantis klientų poreikis.

Atlikdama darbus laiku, kokybiškai bei sutarta kaina, Standex įgijo daugelio statybos kompanijų pasitikėjimą ir yra nuolatinė statybų rangovų partnerė. Firmos gaminiai, įrengti viešose erdvėse, jau daugelį metų tarnauja žmonėms - atlieka svarbias funkcijas bei kuria patogią ir estetiškai patrauklią aplinką. Įmonė orientuotą į aukštos kokybės techniškai sudėtingus gaminius, kurių realizacijai reikalingos specialios žinios ir gebėjimai. Daugelis sumontuotų gaminių yra unikalūs - neturintys analogų savo srityje.
Standex naudoja savo išbandytas konstravimo ir gamybos technologijas, kurių dėka gamybos ir montavimo ciklas tampa spartesnis, o gaminių kokybė viršija lūkesčius. Gaminių detalizavimas ir paruoštos dokumentacijos derinimas vyksta sklanžiai ir greitai. Tai įvertino ir statybų rangovai, kurie susiduria su vis naujais statybų terminų trumpinimo iššūkiais. Būsimų gaminių 3D modeliai, kuriuos pateikiame derinimui, teikia privalumą koreguoti gaminius iki gamybos pradžios, taip išvengiant klaidų ir netikslumų, kurie dažnai tampa matomi tik jau sumontavus gaminius.
Standex gamyboje dirba aukštos kvalifikacijos metalo technologijų ir apdirbimo specialistai. Patyrusi montuotojų komanda yra pajėgi įvykdyti ir techniškai sudėtingus, ir stambios apimties metalo gaminių projektus. Įmonės veiklos filosofija yra paprasta - Užsakovas turi gauti kokybišką produktą ir būti patenkintas procesu nuo pradžios iki pabaigos.